Jesień 2014

Przed rozpoczęciem nowego sezonu doszło do dużych zmian w naszej drużynie.Po zamieszaniu z obsadą drużyn w A-klasie na sezon 2014/2015 bardzo cieszymy się że Iskra Droglowice pozostaje w gronie A-klasowych zespołów. Trener Paweł Rząsa zrezygnował ze swojej funkcji a nowym trenerem drużyny seniorów został Damian Kwaśnik.Trenerowi Rząsie jeszcze raz dziękujemy za bardzo dobre pracę którą wykonał na rzecz drużyny w ciągu ostatnich 4 lat, a nowemu szkoleniowcowi życzymy powodzenia!

Klub opuściło kilku zawodników. Tomasz Bieleń(Chrobry Głogów), Marcin Nowak(Zawisza Serby), Krzysztof Kowalczyk(Sparta Przedmoście), Karol Dziatkowiak(zakończenie kariery??) Mateusz Łupak,(Zawisza Serby) Maciej Duda.

Nowymi graczami Iskry zostali :

Damian Buczkowski, 16lat - pozycja: pomocnik, poprzedni klub : Chrobry Głogów(juniorzy)

Szymon Kukła, 16l. - bramkarz, wolny transfer

Daniel Bodzio, 17l.- pomocnik, LUKS Kudowa Zdrój

Tomasz Delida, 17l. - obrońca, Chrobry Głogów(juniorzy)

Krystian Balcerowski 18l. - obrońca, Odra Grodziec Mały

Daniel Wiśniewski 18l. - napastnik, dołączył z drużyny juniorów Iskry

Patryk Torba 18l. - pomocnik, Sparta Przedmoście

Drużyna składa się dużej liczby młodych zawodników z mieszanką bardziej doświadczonych graczy. Celem sportowym na najbliższy sezon jest miejsce w przedziale 8-12 w tabeli które pozwoli na spokojne utrzymanie się w A-klasie.Priorytetem w dłuższym okresie jest budowanie silnej, stabilnej drużyny która w przyszłych sezonach będzie rywalizować o wyższe cele. Trzymamy kciuki za naszą Iskierkę !!!